Meč popravčí, 19. století
Čepel s řapem (bez rukojeti). Na čepeli nápis: Gerechtigkeit (= spravedlnost) a rytina postavy Spravedlnosti. Silné stopy koroze, poškozené ostří. Délka 118 cm. (Do)
14.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 7.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Meč popravčí, 19. století
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |